ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пам’ятний знак «Героям оборони ДАП» вручено вдові «кіборга» на Хмельниччині

11 Лютого 2020
Пам’ятний знак «Героям оборони ДАП» вручено вдові «кіборга» на Хмельниччині

Міністерство оборони України продовжує вшановувати полеглих героїв, які загинули за незалежність Вітчизни. У Кам’янці-Подільському в об’єднаному міському військовому комісаріаті вдова полеглого оборонця Донецького аеропорту Руслана Коношенка Людмила отримала пам’ятну нагороду «Героям оборони ДАП». Відзнака розроблена у формі монети з ініціативи очільника оборонного відомства на знак великої шани нашим захисникам, їхньої мужності, самопожертви і героїзму. Подібні монети – це світова практика.

Нагороду вдові вручив військовий комісар Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військкомату підполковник Володимир Возний.

– Мій чоловік пішов добровольцем на війну. Подробиць не розповідав. Він до останнього боронив Донецьке летовище і загинув 20 січня 2015-го, – зазначила Людмила Коношенко.

Без батька в родині Руслана Коношенка залишилося троє неповнолітніх дітей: двоє синів і донька.

Таку ж відзнаку нещодавно в день пам’яті захисників ДАПу в Києві отримала дружина полеглого «кіборга» з Кам’янця Валерія Лізвінського Майя.

Слід зазначити, що іменем героя Валерія Лізвінського вирішили назвати одну з вулиць Кам’янця-Подільського, а «кіборгу» Руслану Коношенку відкрили меморіальну дошку в рідній школі.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини