ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонні закупівлі модернізують за допомогою новітніх технологій

5 Лютого 2020, 14:59
Оборонні закупівлі модернізують за допомогою новітніх технологій

На фото: директор департаменту тендерних процедур АТ «Укрпошта» Ганна Пясецька

5 лютого в навчальному центрі ДП «Прозорро» проведено тренінг для керівників зацікавлених структурних підрозділів Міністерства оборони та Збройних Сил України, які залучені до процесу розробки та ведення тендерної документації згідно із Законом України «Про публічні закупівлі». Модератором та лектором заходу виступила радник Міністра оборони України Тетяна Коба, повідомляє АрміяInform.

Серед організаторів тренінгу разом із АТ «Укрпошта» та ДП «Прозорро» – Центр оборонних закупівель МО України, створений у рамках програми реформування оборонних закупівель 28 грудня 2019 року.

Основною темою тренінгу стало застосування новітнього типу закупівель – рамкової угоди, з якою учасників тренінгу ознайомила директор департаменту тендерних процедур АТ «Укрпошта» Ганна Пясецька.

На переконання Тетяни Коби, лекція, проведена у ДП «Прозорро», безумовно підвищить рівень знань та розвине навички співробітників департаментів і управлінь оборонного відомства, необхідні для розробки й ведення тендерного процесу. А також знизить потенційно корупційні складові під час здійснення публічних закупівель. У майбутньому навчання з тендерних закупівель у Міноборони поставлять на регулярну основу.

До речі, вибір лектора саме від АТ «Пошта» зовсім невипадковий. З 2017 року ця організація є флагманом України в застосуванні новітніх технологій у публічних закупівлях та зекономила за три роки близько 700 млн гривень.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини