ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курс України на членство в НАТО зафіксують у воєнній стратегії країни

24 Лютого 2020, 17:02
Курс України на членство в НАТО зафіксують у воєнній стратегії країни

Упродовж двох-трьох місяців з’явиться воєнна стратегія України, де буде зафіксовано курс України на членство в НАТО. Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це заявив генеральний директор Директорату з питань національної безпеки та оборони Офісу Президента України Іван Апаршин.

— Щодо членства України в НАТО — це питання сьогодні взагалі не обговорюється, — сказав він у понеділок в Києві на публічній дискусії, присвяченій річниці внесення змін до Конституції.

Як зазначив Іван Апаршин, найближчим часом вийде указ Президента Володимира Зеленського про «Стратегію національної безпеки і оборони», де буде вказано, що «кінцева мета України — це повноправне членство України в НАТО». Найближчим часом, протягом двох-трьох місяців, буде воєнна стратегія. Там також буде пряма норма щодо вступу України в НАТО.

Він зазначив, що прагнення України до членства в Альянсі підтверджено практичними кроками.

— Бюджет збільшено. Державне оборонне замовлення, хоч і з затримкою, вже затверджено. До того ж на рівні комітету будуть внесені деякі зміни, — сказав Апаршин.

Також він повідомив, що Офіс Президента розпочав інспекційну перевірку Міністерства оборони та Збройних Сил України щодо територіальної оборони.

Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України