ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ підозрюється у розкраданні понад 600 тисяч грн

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Лютого 2020, 16:12

27.02.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України, слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому виконуючому обов’язки директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що вказана службова особа, користуючись своїм службовим становищем, заволоділа, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від підприємства, грошовими коштами в сумі 482 тис. грн., які були виділені Міністерством оборони України та передбачалися для будівництва житла, оскільки очолюване ним ДП виступало генеральним підрядником із будівництва житлового будинку для військовослужбовців в одному з обласних центрів.

Крім того, вказана службова особа привласнила закуплені за гроші державного підприємства та отримані нею у постачальників товарно-матеріальні цінності  на суму понад 130 тис. грн.

На даний час фігурант обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ.
До суду подано клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Санкції ч. 2 та ч. 5 ст. 191 КК України передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Читайте нас в Telegram
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---