ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові моряки та британські дипломати обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні

Новини
27 Лютого 2020, 12:45
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В Одесі представники командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України зустрілися з делегацією британських  дипломатів на чолі з  Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні пані Меліндою Сіммонс.

Під час зустрічі тимчасовий виконувач обов’язків начальника штабу – заступника командувача ВМС ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов розповів закордонним партнерам про стан та перспективи розвитку вітчизняного флоту.  Також сторони обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні та основні напрямки двостороннього співробітництва.

Також українські військові моряки продемонстрували британським гостям обладнану на території військово-морської бази експозицію «Блокпост пам’яті», присвячену бойовим діям проти окупантів на сході країни. У Практичній гавані представники ВМС ЗС України ознайомили іноземну делегацію з основними типами бойових кораблів, які наразі дислокуються в порту Одеси, зокрема, й з переданими минулого року патрульними катерами типу «Айленд» та новими українськими броньованими катерами типу «Гюрза».

‒ Британія вже тривалий час надає підтримку Збройним Силам України, й мені приємно, що ми змогли розширити цю співпрацю й на Військово-Морські Сили, ‒ зазначила пані Мелінда Сіммонс. – Підкреслю, що ми сприймаємо це як партнерство, адже ми не тільки передаємо наші знання та навики, а й постійно вчимося в української сторони.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Сапер окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

оператор радіорозвідки

від 25000 до 130000 грн

Полтава, Полтавська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Розвідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП