ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Обладнання українських кораблів, демонтоване Росією, досі не повернено

Новини
26 Лютого 2020, 11:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського відбувся круглий стіл «Протидія гібридній війні на морі: уроки та висновки». В обговоренні взяли участь представники Міноборони, Генерального штабу, Командування ВМС ЗСУ, Державної прикордонної служби, оборонного аташату посольств іноземних держав в Україні, науково-педагогічні працівники та слухачі Національного університету оборони.

Учасники обговорили проблемні питання протидії РФ у гібридній війні у Чорному й Азовському морях. Окрім цього, опрацювали пропозиції щодо управління силами застосування міжвідомчих угруповань сил, зокрема ВМС ЗСУ, спільно з формуваннями об’єднаних збройних сил НАТО в умовах гібридних дій на морі.

На заході був присутній звільнений торік з російського полону командир дивізіону кораблів охоронного рейду морського командування капітан 2 рангу Денис Гриценко. Зокрема він відповів на запитання учасників заходу:

– Наразі обладнання з (українських. – Ред.) кораблів, демонтоване Російською Федерацією, досі не повернено. Процес повернення триває, все обговорюється через адвоката. Вважаю, це триватиме довгий час… Щодо відновлення кораблів – місяць тому екіпаж вже розпочав ремонтні роботи, – зазначив офіцер.

Також на круглому столі обговорили пропозиції моніторингової групи «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції порталу Blackseanews, що стосувались реагування на подовження Росією окупації й незаконної анексії Кримського півострова.

Кореспондент АрміяInform

7 корпус ДШВ розгортає власну мобільну мережу сотового зв’язку
7 корпус ДШВ розгортає власну мобільну мережу сотового зв’язку

7 корпус швидкого реагування ДШВ ЗСУ тестує власну LTE-мережу на лінії фронту.

Суд обрав запобіжні заходи двом екскерівникам ТЦК та СП на Закарпатті
Суд обрав запобіжні заходи двом екскерівникам ТЦК та СП на Закарпатті

Двом екскерівникам ТЦК та СП, яких ДБР викрило на незаконному «списанні» понад тисячі чоловіків, обрано запобіжний захід.

Дві людини загинуло, шестеро постраждали внаслідок обстрілів рф на Дніпропетровщині
Дві людини загинуло, шестеро постраждали внаслідок обстрілів рф на Дніпропетровщині

Понад 50 разів росіяни атакували Дніпропетровську області.

Пообіцяв вивезти військовозобов’язаного за кордон: у Харкові викрито офіцера
Пообіцяв вивезти військовозобов’язаного за кордон: у Харкові викрито офіцера

Повідомлено про підозру офіцеру штабу одного з батальйонів оперативного призначення Національної гвардії України за ч. 3 ст. 332 КК України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Olx Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Водій екіпажу “БпАК”

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ