ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як надаватимуть соціальні пільги та встановлюватимуть групу інвалідності?

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Лютого 2020, 9:29 3

Питання забезпечення справедливих соціальних гарантій для військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей обговорили на засіданні Тимчасової спеціальної комісії Верхової Ради України з питань правового статусу ветеранів війни.

Учасники засідання розглянули підсумки проведення Робочої групи при ТСК із напрацювання законопроэкту щодо виконання рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року № 12-р/2018 (справа про соціальний захист ветеранів війни та членів їхніх сімей) щодо надання соціальних пільг, зокрема, безкоштовного проїзду родинам загиблих учасників бойових дій, які захищали територіальну цілісність Батьківщини. Для більш повного вирішення питання члени Комісії висунули пропозицію долучити до роботи представників профільних Комітетів Верховної Ради, а також представників Міністерства інфраструктури, фінансів, громадських організацій.

Також під час засідання ТСК народні депутати заслухали й обговорили шляхи врегулювання питання встановлення груп інвалідності військовим і ветеранам війни в умовах реформування галузі охорони здоров’я в Україні.

Під час жвавої дискусії вирішено створити при ТСК робочу групу, яка має врегулювати питання встановлення груп інвалідності військовослужбовцям та ветеранам війни в умовах реформування галузі охорони здоров’я. До складу групи запропоновано включити представників органів виконавчої влади, Уповноваженого ВР з прав людини, громадських і профспілкових організацій.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: