ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пристайко закликав Раду ООН з прав людини захистити українців на окупованих РФ територіях

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Лютого 2020, 11:17 1

Беручи участь у роботі Сегменту високого рівня 43-ї сесії Ради ООН, глава делегації України, Міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив на необхідності інкорпорування правозахисного компоненту в  усі аспекти діяльності ООН, без чого неможливо досягти поступу на напрямах забезпечення миру, безпеки і сталого розвитку.

Про це повідомляє  пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Прибувши на засідання Ради з Нью-Йорка, де Генеральна Асамблея ООН розглядала ситуацію на окупованих територіях України, Вадим Пристайко відзначив важливість тіснішої взаємодії між двома міжнародними столицями у сфері захисту прав людини та її основних свобод.

Глава МЗС привернув увагу делегацій до грубих порушень прав і основоположних свобод людини, які скоює російська окупаційна влада на українських територіях, закривши до них доступ для міжнародних моніторингових механізмів. І закликав Раду, правозахисні механізми ООН та міжнародне співтовариство в цілому зміцнити зусилля задля припинення цих порушень та звільнення незаконно ув’язнених окупаційною владою українців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook