ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поглибити співпрацю України та Латвії допоможе якісна комунікація урядовців

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Лютого 2020, 18:43 1

Під час офіційного візиту до Латвійської Республіки голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч з Президентом Латвії Егілсом Левітсом. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Там, де не може говорити Україна, — говорить Латвія. Там, де не чути один голос, — почують декілька. Ми відчуваємо підтримку Латвійської Республіки в рамках роботи ПАРЄ, ООН та інших міжнародних організацій, і це дуже важливо для України», — наголосив голова та подякував Президенту Латвії за готовність на міжнародній арені підтримувати Україну в її боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет.

Дмитро Разумков підкреслив, що питання Криму та Донбасу є рівнозначними для української влади. «Безумовно, буде різний підхід до розв’язання цих питань, але для нас вони є однаково пріоритетними. Адже й там, і там наші громадяни, наші землі», — зазначив він.

Голова Верховної Ради також висловив вдячність за підтримку України на шляху до членства в НАТО. «Ми співпрацюємо на користь не лише України, а й усієї Європи, і робимо все залежне від нас щодо збереження демократичних принципів», — зауважив Дмитро Разумков.

Зі свого боку Президент Латвії Егілс Левітс висловив сподівання, що цей візит дасть позитивний імпульс взаємовідносинам між державами. Зокрема він акцентував на необхідності розвивати співпрацю в рамках Східного партнерства.

Дмитро Разумков зазначив, що цей напрям важливий для України. «Сподіваюсь, якісна комунікація на рівні дипломатичних місій, парламентаріїв та урядовців дасть можливість поглибити співпрацю між нашими країнами», — резюмував голова парламенту.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram