ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО TIDE Hackathon 2020: курсанти ВІТІ посіли друге місце на міжнародних змаганнях із програмування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Лютого 2020, 19:00

Нещодавно в Мюнхені відбулися змагання експертів міжнародного рівня із програмування НАТО TIDE Hackathon 2020.

Участь у змаганні брали представники країн-членів НАТО та України. Зокрема учасники з Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Туреччини, Польщі та Швеції.

Основними завданнями цьогорічного Хакатону були: індикація кризи та спостереження за регіональним феноменом, динамічна розмітка аудіо- та відеопотоків у режимі реального часу, а також аналіз доктрин C3 Taxonomy для вилучення завдань, ролей та процесів з документів.

Нашу країну представляли три команди від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – MITI Hedgehogs, MITI Xeruses, SQUADOVERFLOW, команди AirForce з Харківського національного університету Повітряних Сил та SESUA від ДСНС України. Зазначимо, що у складі команд ВІТІ були виключно курсанти 3-го та 4-го курсів.

Кореспонденту АрміяInform вдалося  поспілкуватися з капітаном MITI Hedgehogs Дмитром Тесловим.

Курсант розповів, що вони показали результат нарівні з командами професіоналів, науковців та дослідників з інших країн-членів НАТО, хоча до змагань не готувалися через напружений графік навчань у військовому виші (минулого тижня хлопці захистили дипломи).

Його команда посіла друге місце й отримала номінацію «Інноваційний підхід у використанні машинного навчання» за рішення, яке в режимі реального часу розпізнає ключові команди в аудіопотоці й надає права доступу відповідно до класифікації. Продукт MITI Hedgehogs був представлений у вигляді вебсторінки з графічним інтерфейсом та сторінкою авторизації.

Під час вручення нагород експерти НАТО повідомили, що програмне рішення команди є гідним для презентації на щорічній конференції CWIX.

– Хакатон – це так званий челендж комунікації. Його суть – у створенні об’єднання, яке буде надалі допомагати Альянсу розв’язувати нагальні питання у сфері кібербезпеки та кіберзахисту. Завдяки цим змаганням ми обмінялися досвідом зі спеціалістами з інших країн й отримали можливість співпрацювати надалі, – наголосив Дмитро Теслов.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить