Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…
Нещодавно в Мюнхені відбулися змагання експертів міжнародного рівня із програмування НАТО TIDE Hackathon 2020.
Участь у змаганні брали представники країн-членів НАТО та України. Зокрема учасники з Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Туреччини, Польщі та Швеції.
Основними завданнями цьогорічного Хакатону були: індикація кризи та спостереження за регіональним феноменом, динамічна розмітка аудіо- та відеопотоків у режимі реального часу, а також аналіз доктрин C3 Taxonomy для вилучення завдань, ролей та процесів з документів.
Нашу країну представляли три команди від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – MITI Hedgehogs, MITI Xeruses, SQUADOVERFLOW, команди AirForce з Харківського національного університету Повітряних Сил та SESUA від ДСНС України. Зазначимо, що у складі команд ВІТІ були виключно курсанти 3-го та 4-го курсів.
Кореспонденту АрміяInform вдалося поспілкуватися з капітаном MITI Hedgehogs Дмитром Тесловим.
Курсант розповів, що вони показали результат нарівні з командами професіоналів, науковців та дослідників з інших країн-членів НАТО, хоча до змагань не готувалися через напружений графік навчань у військовому виші (минулого тижня хлопці захистили дипломи).
Його команда посіла друге місце й отримала номінацію «Інноваційний підхід у використанні машинного навчання» за рішення, яке в режимі реального часу розпізнає ключові команди в аудіопотоці й надає права доступу відповідно до класифікації. Продукт MITI Hedgehogs був представлений у вигляді вебсторінки з графічним інтерфейсом та сторінкою авторизації.
Під час вручення нагород експерти НАТО повідомили, що програмне рішення команди є гідним для презентації на щорічній конференції CWIX.
– Хакатон – це так званий челендж комунікації. Його суть – у створенні об’єднання, яке буде надалі допомагати Альянсу розв’язувати нагальні питання у сфері кібербезпеки та кіберзахисту. Завдяки цим змаганням ми обмінялися досвідом зі спеціалістами з інших країн й отримали можливість співпрацювати надалі, – наголосив Дмитро Теслов.
Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер під час зустрічі у Києві поінформував експертів Європейського Союзу про хід і результати реформ у сфері оборони.
Новий дрон-дракон від Третьої штурмової бригади випалює посадки з ворогом.
Правоохоронці повідомили про підозру п’ятьом мешканцям Києва за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Зокрема, їх підозрюють у підпалі автівок «Chevrolet Tahoe», «Mercedes Vito», «Niva».
HIMARS уразила касетними ракетами ATACMS скупчення російської піхоти та техніки в момент переправи через річку Сейм на Курщині.
Міністр оборони України Рустем Умєров провів плідну телефонну розмову з міністром оборони Румунії Анджелом Тилваром щодо посилення захисту українського неба від російських ракет і дронів.
Двісті тисяч військових успішно пройшли авторизацію у застосунку Армія+. За місяць роботи у війську через Армія+ користувачі подали 4000 рапортів.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Одеса
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 20000 до 120000 грн
Київ
3 Окрема штурмова бригада
Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…