ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як стати фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки — розповіли майбутнім вступникам у ВІТІ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Лютого 2020, 11:48

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Серед відвідувачів — цивільна молодь з Києва та різних областей України. Здобути військову освіту у навчальному закладі та стати в майбутньому висококласним фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки виявили бажання майже 100 осіб.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко зазначив, що військовий виш готує фахівців у галузі телекомунікацій та інформатизації для всіх видів ЗС України. Після його закінчення випускник отримує, крім офіцерського звання, і цивільну спеціальність.

Важливим є те, що з року в рік курсанти або випускники перемагають у більшості номінацій Національного оборонного хакатону та хакатоні країн НАТО. Так, команда програмістів Військового інститут повернулася із Німеччини переможцями, здобувши друге призове місце серед шести країн світу та 22 команд.

Начальники кафедр, викладачі, старшокурсники вишу розповіли присутнім за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів, як вони впроваджують передові методи навчання, освоюють нову сучасну апаратуру зв’язку, займаються розробкою зразків озброєння та програмного забезпечення із застосуванням штучного інтелекту та працюють в рамках великих проєктів, наприклад створення безпілотних авіаційних комплексів ретрансляторів.

Також потенційні вступники та їхні батьки мали можливість оглянути сучасну за натовськими стандартами спортивну базу інституту, їдальню і спальні приміщення. Також вони відвідали стрілецький та інтерактивний лазерний тир, продемонструвавши свої здібності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Квадроцикли смерті: на Вовчанському напрямку знищили 9 одиниць ворожого транспорту

Оператори батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка знищили кілька штурмових груп росіян.

Поляк за $2000: волинянин намагався підкупити прикордонника, аби виїхати за кордон
Поляк за $2000: волинянин намагався підкупити прикордонника, аби виїхати за кордон

У пункті пропуску «Ягодин» затримали 58-річного уродженця Луцька, який намагався виїхати через державний кордон за паспортом громадянина Польщі.

Сили безпілотних систем вже чотири місяці перевиконують «план знищення» російських військових
Сили безпілотних систем вже чотири місяці перевиконують «план знищення» російських військових

Сили безпілотних систем вже чотири місяці поспіль перевиконують план щодо знищення російських загарбників.

Готували замовні вбивства і диверсії в Європі: викрито мережу російських агентів
Готували замовні вбивства і диверсії в Європі: викрито мережу російських агентів

Правоохоронці кількох держав провели міжнародну операцію, у межах якої припинено підготовку тяжких злочинів у країнах ЄС.

Територія на відстані 1500-2000 км усередині росії більше не є «мирним тилом» — Командувач СБС
Територія на відстані 1500-2000 км усередині росії більше не є «мирним тилом» — Командувач СБС

Сили безпілотних систем становлять лише 2% Збройних Сил України, але зараз на їхню частку припадає третина всіх знищених цілей.

Влучання на $60 мільйонів: у Белгородській області спалили потужну російську РЛС
Влучання на $60 мільйонів: у Белгородській області спалили потужну російську РЛС

Екіпажі 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» уразили радіолокаційну станцію «Каста-2Е» біля села Волотово, за 80 км від державного кордону України.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-електрик (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Полтава

116-та окрема бригада територіальної оборони

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Навідник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---