ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як цивільні журналісти здобували потрібні навички для роботи на передовій

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Лютого 2020, 18:07 3

Сьогодні, 22 лютого, на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України вчергове відбулися практичні заняття для цивільних журналістів, які працюватимуть у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Досвідчені інструктори навчального центру на різних локаціях провели з представниками ЗМІ заняття з тактичної медицини, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та основ поведінки на опорному пункті у районі бойових дій.

Так, під час занять з інженерної підготовки представники масмедіа ознайомилися з різними зразками вибухонебезпечних предметів та правилами поводження у разі їх виявлення. У ході інтенсивних тренувань з тактичної медицини журналісти навчилися надавати першу медичну допомогу собі й колегам, зокрема користуватися аптечками, кровоспинними та іншими медичними засобами.

Окрім цього, вони побували на імітованих бойових позиціях, на яких тренувалися діяти у разі потрапляння під ворожі обстріли, визначаючи на слух початок артилерійського вогню з боку противника тощо.

Усі практичні заняття, майстер-класи та тренування проходили з максимальним наближенням до реальних бойових умов, супроводжувалися при цьому активним застосуванням імітаційних димових й звукових засобів, а також холостих пострілів.

— Було нелегко, тут однозначно потрібні сила та характер. Але ми впевнені, що завдяки такому вишколу безпечніше почуватимемося на передових позиціях, що дасть можливість якісно надавати інформацію у ЗМІ, — поділилися враженнями представники масмедіа.

Наприкінці практичних навчань виконувач обов’язків начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олександр Мотузяник вручив випускникам курсу прескарти першого рівня акредитації, що дають можливість виконувати редакційні завдання безпосередньо на бойових позиціях.

Офіцер подякував керівництву та інструкторам навчального центру за належну організацію заходу, а кожному журналісту — за участь, натхнення і витримку.

Фото Андрія Кондратенка

16

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини