ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миколаєві після докового ремонту спустили на воду десантний корабель «Сватове»

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Лютого 2020, 11:44 1

Після докової частини ремонту на Миколаївському Суднобудівному заводі спустили на воду десантний катер «Сватове». Про це повідомляє сайт «Миколаїв – місто корабелів».

Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізми десантної апарелі, електромеханічну частину тощо.

Після добудовних робіт пред’явлення корабля військовій прийомці планується наприкінці березня 2020 року.

Десантний катер «Сватове» проєкту 1176, шифр «Акула», призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег.  Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби. Десантомісткість – середній танк або 20 десантників із легким озброєнням чи 50 тонн вантажів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини