ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кількість заходів спільної підготовки ЗСУ та інших складових сил оборони з 2016 року збільшилась удвічі

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2020, 19:39

Про це сьогодні на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив заступник начальника одного з відділів Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Василь Ткач.

За його словами, у 2019 році всього проведено понад 100 заходів спільної підготовки.

— Наймасштабнішими з них були: командно-штабне тренування з органами військового управління Збройних Сил України «Південний рубіж – 2019» у липні, командно-штабне навчання з протиповітряної оборони держави у серпні та стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) Збройних Сил України та іншими складовими сил оборони «Козацька воля – 2019» торік у вересні, — зазначив Василь Ткач.

Офіцер додав, що у зазначений період до заходів спільної підготовки вдалося залучити підрозділи протиповітряної оборони Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України — до відпрацювання питань безпосереднього прикриття визначених об’єктів від ударів засобів повітряного нападу противника.

— Залучений був і корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби України з метою підготовки їх до спільного виконання завдань в Азовській та Чорноморській операційних зонах. До того ж представників Державної спеціальної служби транспорту та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України також залучили до проведення заходів спільної підготовки, — розповів підполковник Василь Ткач.

Фото – Руслан Тарасов

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook