ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миколаєві 44 родини військовослужбовців отримали ордери на службове житло

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Лютого 2020, 15:58 4

У Миколаєві завершено будівництво чотириповерхового гуртожитку сімейного типу для військових морської авіаційної бригади ВМС ЗС України. Урочисто були вручені 44 ордери на штатно-посадове житло, яким будуть забезпечувати військових на період служби у Збройних Силах.

— Сьогодні ми будуємо службове житло для вашої бригади у м. Миколаїв. Прийде час, коли Україна повернеться до Криму, а ви, відповідно, до рідного м. Саки, де також для вас буде побудоване житло. Адже сьогодні у Збройних Силах України впроваджують інші стандарти соціального захисту військовослужбовців, — сказав під час вручення ордерів заступник командувача ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа. — Військовий повинен думати про захист держави, а про все інше має дбати держава.

У гуртожитку чотири житлові поверхи, які розраховані на 44 блоки (квартири) для військовослужбовця із сім’єю. Частина квартир це так звані смарт-квартири або студії. Їхня головна особливість у тому, що одна кімната є і спальнею, і вітальнею, і кухнею. Військові ж, в яких є діти, отримали квартири, в яких було дві окремі кімнати з кухнею.

За словами начальника обслуги та обслуговування вертолітної ескадрильї капітана Олександра Панчука, для нього, його дружини та доньки сьогодні довгоочікуваний і святковий день.

— Після передислокації з Криму доводилося винаймати квартиру. Тепер маємо хоч і службовий, але свій постійний куточок, — додає Олександр. — Кімнати теплі, світлі, якісний ремонт — будемо обживатись.

Додамо, що в березні свої смарт-квартири отримають неодружені військові та військовослужбовці контрактної служби бригади.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини