ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі вчилися слухати ветеранів

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Лютого 2020, 11:36

Днями за ініціативою Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за координації представників Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися лекційні та практичні заняття з підвищення кваліфікації психологів і соціологів районних (міських) ТЦК.

На заняття запросили психологів і психотерапевтів, які мають значний досвід роботи в Центрі допомоги учасникам АТО, представників громадських організацій та волонтерів, які надають соціально-психологічну допомогу учасникам збройного конфлікту на Сході України та членам сімей загиблих і зниклих безвісти.

Як зазначили у Дніпропетровському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, їхні працівники щодня зустрічаються з ветеранами та їхніми родинами, сім’ями загиблих і зниклих безвісти. Здебільшого вони потребують саме психологічної підтримки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
І тут «малюк»: британська компанія представила дрони-перехоплювачі нового покоління

Компанія London Defence R&D представила дрони-перехоплювачі з автономною системою, здатною самостійно виявляти та знищувати повітряні цілі.

Генштаб ЗСУ назвав втрати російської армії за добу
Генштаб ЗСУ назвав втрати російської армії за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1140 військових вбитими та кілька одиниць бронетехніки.

Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Фахівець з 3D-друку (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

--- ---