ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звернення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Лютого 2020, 8:18 1

Дорогі бойові друзі!

Щороку, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Військова доля цих людей непроста, оскільки вона уособлює ту трагічну сторінку національної історії, коли українці були вимушені воювати за абсолютно чужі для них імперські інтереси. Найбільшим суспільним потрясінням виявилась так звана “афганська війна”, з якої не повернулися 3280 українців і понад 3500 українців стали інвалідами.

Безумовно, це сумна і страшна статистика. Однак за своєю суттю вона вкотре підтверджує актуальність геніальних слів українського письменника Івана Франка про те, що “нам пора для України жить”. Адже сьогодні ми маємо свою власну незалежну державу, яка в умовах відбиття російської збройної агресії демонструє рішуче прагнення відновити свою територіальну цілісність.

Значну роль у цьому відіграють і учасники бойових дій на території інших держав, які сумлінно виконують свій військовий обов’язок у складі Збройних Сил України або підтримують їх розвиток у лавах ветеранського руху.

З нагоди такої важливої пам’ятної дати висловлюю вдячність кожному з вас за вірність Військовій присязі, високу громадянську позицію та активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

Вірю, що бойове братерство всіх поколінь українських воїнів буде і в подальшому слугувати зміцненню бойового потенціалу національних Збройних Сил.

Слава Україні!

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини