ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни-вертолітники завершили тиждень трьома льотними змінами

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Лютого 2020, 9:06 0

Для особового складу окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ, що дислокується на Полтавщині, цей тиждень видався не по-зимовому «спекотним» та насиченим.

Насамперед він відзначився одразу трьома льотними змінами, проведеними за форматом день-ніч у простих та складних метеоумовах. Планова таблиця передбачала, що льотний склад виконуватиме вправи з удосконалення індивідуальної майстерності, злітаності екіпажів, відпрацювання елементів десантування та евакуації особового складу, перехоплення повітряних цілей.

Особливий акцент при цьому був зроблений на підготовку екіпажів до бойового чергування в районі проведення ООС.

Ще однією важливою особливістю цих польотів стало завершення випробування вертольота Мі-8, адаптованого  під використання окулярів нічного бачення. Запланований обсяг перевірок виконали представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Матеріальна ж частина була підготовлена на Державному підприємстві «Авіакон».

На думку пілотів, модернізація гелікоптера значною мірою розширить спектр його бойових можливостей та дозволить екіпажам більш ефективно виконувати навчально-бойові завдання в нічний час.

До цього слід додати, що льотні зміни відбулися успішно, незважаючи і на певні погодні примхи: поривчастий вітер, низьку хмарність та відлигу. Усі елементи планової таблиці воїни-вертолітники  та пілоти-випробувачі виконали чітко та своєчасно, що було підтверджено оцінкою «добре» з боку командування авіаційної бригади. Високу оцінку отримав як льотний, так і інженерно-технічний склад, який забезпечив якісну підготовку й експлуатацію бойової техніки та озброєння.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини