ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Одесі за сприяння ЗС Канади буде вдосконалено підготовку офіцерів бойових та тилових спеціальностей

Публікації
Прочитаєте за: 3 хв. 15 Лютого 2020, 19:49

Представники ЗС Канади мають намір надати допомогу в розвитку нових напрямків підготовки військовослужбовців для української армії.

Під час візиту до Військової академії (м. Одеса) делегація військовослужбовців ЗС Канади на чолі з новим командиром канадської тренувальної місії в Україні UNIFIER підполковником Джефрі Роєм Тупом ознайомилась із потенціалом навчально-матеріальної бази військового вишу. З керівним складом навчального закладу були обговорені подальші шляхи спільної роботи з підготовки військовослужбовців. Зокрема начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк запропонував керівнику UNIFIER нові напрямки для розширення співпраці щодо вдосконалення підготовки українських військовослужбовців. Насамперед йдеться про впровадження курсів капітанів на базі академії.

–  Цього року ми розпочинаємо підготовку до проведення регулярних  курсів капітанів – спеціалістів з логістики, – повідомив генерал-майор Олег Гуляк. – Курси започатковано для молодих офіцерів, які проходитимуть їх перед призначенням на вищі посади для того, щоб цикл побудови кар’єри офіцера в ЗС України здійснювався повністю за стандартами та баченням ЗС країн НАТО.

Начальник Військової академії (м.Одеса)  також висловив переконання, що за допомогою інструкторів з Канади вдасться створити  оптимальний курс та вже цього року розпочати підготовку офіцерів з логістики. У подальшому подібні курси будуть розширені і на бойові спеціальності – десантників морпіхів, розвідників.

Ще один напрямок розвитку військового навчального закладу – це підготовка офіцерів розвідувально-аналітичної діяльності, що є  дуже актуальним в умовах сьогодення. Для його розвитку керівництво академії запропонувало канадській стороні поділитися їхнім досвідом, методичними порадами, можливо, навчальними програмами для того, щоб цей курс підготовки офіцерів-аналітиків якнайефективніше впровадити в життя.

– Ми дуже вдячні військовослужбовцям ЗС Канади, які вже упродовж чотирьох років тісно співпрацюють у напрямку підготовки як курсантів, так і офіцерів на курсах підвищення кваліфікації. Окрім безпосереднього проведення занять, представники місії UNIFIER надають і значну методичну допомогу у створенні нових навчальних курсів та програм за стандартами НАТО, – наголосив генерал-майор Олег Гуляк.

Зі свого боку підполковник Джефрі Рой Туп погодився, що ініціативи, запропоновані Військовою академією, є дуже перспективними.

– Думаю, усе це можливо, оскільки ви, українці, є насправді дуже прогресивними і професійними, зокрема й ваші збройні сили. Ми зробимо все можливе, щоб досягнути цієї мети, залишилось лише з’ясувати, як саме можемо це зробити, – зазначив командир канадської тренувальної місії в Україні UNIFIER.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
П’ятий місяць поспіль: ворожі втрати стабільно перевищують темпи поповнення

Від’ємне співвідношення між поповненням та втратами особового складу російських окупаційних сил зберігається вже п’ятий місяць поспіль.

«Ніхто їжі не скидав, але були дощі»: поблизу Вовчанська окупанти збирають воду з калюж
«Ніхто їжі не скидав, але були дощі»: поблизу Вовчанська окупанти збирають воду з калюж

На Південно-Слобожанському напрямку, поблизу Вовчанська, тривають запеклі бої з піхотою ворога.

Дрони ЗСУ на параді в Москві: Президент не виключає сюрприз для росіян на 9 травня
Дрони ЗСУ на параді в Москві: Президент не виключає сюрприз для росіян на 9 травня

Президент України Володимир Зеленський не виключає появу безпілотників Сил оборони в небі над Москвою під час параду 9 травня.

Українські діпстрайки досягли Уралу: Сили оборони у квітні уразили 14 терміналів і НПЗ
Українські діпстрайки досягли Уралу: Сили оборони у квітні уразили 14 терміналів і НПЗ

Українські засоби deep strike у квітні уражали цілі від тимчасово окупованого Криму до Уралу, який історично вважався глибоким російським тилом.

Жертвами ракетного удару по Харківщині стали чотири людини
Жертвами ракетного удару по Харківщині стали чотири людини

Внаслідок російського ракетного удару по Мерефі на Харківщині загинули чотири людини.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Бердичів

139 окремий батальйон 115 ОБр ТрО

Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

Навідник/ця-оператор/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---