ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Наші противники нас поважали…» – атовець та воїн-афганець Володимир Юрченко

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Лютого 2020, 15:29 1

Сьогодні в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого до Меморіального комплексу українцям, полеглим у Афганістані, прийшли сотні киян, щоб узяти участь у пам’ятній церемонії. Захід відвідали представники Міністерства оборони, Міністерства ветеранів та громадських організацій.

До пам’ятника прийшли і воїни, які брали участь як у війні в Афганістані, так і в антитерористичній операції на Сході України. Кореспондент АрміяInform мав змогу поспілкуватися з одним із них.

– Після відкриття меморіалу щороку приходжу сюди. Зустрічаюся з однополчанами, з якими був у Афганістані. Ми продовжуємо дружити… Бойові дії на Донбасі тривають. І ми також повинні віддати данину нашим хлопцям, які зараз там. Цей день також має нагадати, що війна – це зло, – наголосив Володимир Юрченко. За його словами, війна в Афганістані відрізнялась від того, що відбувається на Сході України.

– Там ми мали перевагу в усьому – в артилерії, танках, авіації. Але ми були там чужими… Коли йшли з Афганістану, місцеве населення, їхня армія і навіть наші противники нас поважали. І нині, коли вже минуло стільки часу, у тій країні пам’ятники, встановлені нашим воїнам, афганці бережуть. Бо вони поважають нас як воїнів, і як «шураві».

Володимир зазначив, що торік провів близько десяти патріотичних уроків у київських школах, де разом із побратимами розповідав і про афганську війну, і про АТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Історія, Новини