ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оперативне Командування, народжене у горнилі війни

Історія Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Лютого 2020, 14:40

Сьогодні, 14 лютого, в Чернігові святковим шикуванням та відкриттям Пам’ятної дошки розпочались урочистості з нагоди 5-ї річниці створення оперативного командування «Північ».

‒ За п’ять років загинуло понад 200 наших побратимів. І за кожного з них болить душа та зріє розплата для ворога, ‒ зазначив очільник оперативного командування  генерал-майор Валерій Залужний.

Продовжаться урочистості покладанням квітів до Меморіалу загиблим чернігівцям – учасникам АТО/ООС (сквер імені Попудренка), святковим концертом і нагородженням кращих військовослужбовців у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка.

ДОВІДКОВО: Оперативне командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України було сформоване 16 лютого 2015-го року на базі військового містечка № 19 Чернігівського гарнізону.

Низка військовослужбовців – Сергій Собко, Володимир Гринюк, Євген Межевікін, Андрій Кизило, Василь Тарасюк, Євген Лоскот, Іван Віннік, Андрій Жук – удостоєні звання Героя України за виконання службових обов’язків у складі підрозділів підпорядкованих ОК «Північ».

Ще близько 30 солдатів, сержантів та офіцерів отримали звання Народного Героя України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад

У храмі Антонія і Феодосія Печерських, що в Києво-Печерській лаврі, освятили військові ікони.

«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Оператор дрону-камікадзе

від 40000 до 120000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Командир стрілецького взводу

від 20000 грн

Київ

Військова частина А7039

Механік-водій (БМП)

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

--- ---