ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генштаб ЗСУ відзначив волонтерів благодійної акції «Свята без тата»

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Лютого 2020, 10:38

9 лютого в приміщенні Українського Дому у Варшаві, Республіка Польща, відбулося урочисте зібрання учасників щорічної благодійної акції «Свята без тата». Акція ініційована українською діаспорою Польщі й покликана підтримати дітей та родини захисників України, які загинули чи були поранені під час виконання бойових завдань в районі проведення АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях.

Благодійна акція «Свята без тата» проводиться щорічно, головними її організаторами є громадська організація «Ініціатива Героям Майдану», яка вже шостий рік поспіль об’єднує навколо себе чимало вмотивованих і милосердних українців та поляків. А цього року до акції долучились небайдужі жертводавці з Канади, Австралії, Індії та Лівану.

Варто зазначити, що на території України акція проводиться за безпосередньої підтримки Збройних Сил України, духовенства, волонтерів та громадських об’єднань. Цього року всі вони взяли участь в урочистій зустрічі щодо підведення підсумків проведених заходів у рамках акції. На урочистому заході був присутній аташе з питань оборони та представники Посольства України в Республіці Польща, а також Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Спільними зусиллями в 2020 році вдалося зібрати 161 000 польських злотих, сформувати та доставити 3 403 індивідуальних дитячих подарунків у сім’ї захисників України. За результатами акції колектив громадської організації «Ініціатива Героям Майдану» та його представниць Галину Андрушков та Вікторію Батрин відзначено почесними подяками заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Владислав Тичина для АрміяInform

8
1
Читайте нас у Facebook
Мітки: