ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як знайти гроші на реабілітацію, – знають у Кропивницькому

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Лютого 2020, 12:15 0

Віднедавна у Кропивницькому започаткували творчий проєкт «Арт-блокпост». Це спільна ініціатива Мистецького відділу обласної наукової бібліотеки та мобільної групи місцевих волонтерів для учасників бойових дій та їхніх сімей. Всього за кілька місяців в ньому взяли участь майже пів тисячі охочих.

– Тепер наші бійці та їхні родини можуть познайомитися з мистецтвом і відкрити в собі творчі здібності, – розповідає координатор і співзасновник проєкту Наталія Салімова. – Ми пишемо картини, робимо мотанки, працюємо в техніці квілтінг (створення багатошарових виробів із декоративною поверхнею), навіть пряники розписуємо. Всі заняття майстриня проводять безкоштовно, матеріали – теж безкоштовні, бо закуповуємо їх на кошти, отримані від реалізації своїх же картин і поробок.

На подібних аукціонах збирають кошти і на допомогу дітям. Так, продавши картину «Поле пам’яті» місцевого ветерана  та учасника проєкту Сергія Ноги, вдалося допомогти дівчинці зі складною формою ДЦП.

– Виручені кошти спрямовуємо в те русло, де на даний час вони найнеобхідніші. Вони йдуть не тільки на реабілітаційні проєкти «Арт-блокпост» та «Гірська терапія», а й освітні, – продовжує Наталія. – Дві групи бійців уже закінчують навчання на наших курсах із англійської мови і скоро отримають сертифікати.

Але волонтери і бійці не зупиняються на цьому і збирають кошти ще й на мовний клуб для ветеранів та діючих військових.

– English Speaking Club – це вдосконалення мовленнєвих компетенції англійської мови. Тобто, пройшовши курси, ти можеш продовжити навчання у цьому клубі, – говорить Наталія Салімова. – Також будемо запрошувати до клубу і тих, хто вже має певний рівень і хоче просто його вдосконалити.

Аби швидше втілити проєкт в життя, бійці виготовляють та продають ще й іграшки.

– Ці коти і сови мають всі шанси стати чудовим подарунком до дня святого Валентина чи просто зробити ваш день яскравiшим та затишним, – говорить Наталія. – Тож котолюби, соволюби i просто небайдужі – налітайте. Зробіть свій внесок у розвиток освітніх та реабілітаційних програм для бійців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини