ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Життя після війни… Як розпочати з чистого аркуша?

Life story: історії військових
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Лютого 2020, 10:54

Вони вже перемогли. Повернулися з війни й не зламалися. Щороку більшає українців, які певний час самовіддано обороняли рідну землю від окупанта, а згодом передавали естафету іншим воїнам і поверталися в цивільне життя. Знайти себе після пережитого стресу – основне завдання багатьох ветеранів.

Прикладом того, як можна успішно себе реалізувати в цивільному житті, продемонстрував колишній військовослужбовець із райцентру Бережани на Тернопільщині Михайло Бойко. Ще донедавна він служив контрактником в окремому батальйоні матеріального забезпечення ЗСУ. В районі проведення АТО/ООС перевозив матеріально-технічні засоби, паливо-мастильні матеріали до ротних та батальйонних опорних пунктів. Нині ж колишній воїн успішно займається ремонтно-будівельними роботами.

Демобілізувавшись торік улітку, чоловік звернувся до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості. Кар’єрна радниця запропонувала молодому й енергійному бережанцеві подумати над відкриттям власної справи. Відтак вирішив надавати послуги з будівництва – виконувати ремонт «під ключ». А докладніше про те, як відкрити й провадити підприємницьку діяльність, дізнався під час навчального семінару «Як розпочати свій бізнес?» у райфілії центру зайнятості. Невдовзі колишній оборонець склав та захистив власний бізнес-план.

Тепер Михайло успішно надає послуги з ремонту житлових і нежитлових приміщень, працюючи поки самостійно. Проте надалі планує залучити до роботи найманих працівників.

– Це пунктуальний, відповідальний майстер, людина слова, який вміє не лише Батьківщину захищати, а й професійно працювати, – кажуть ті, хто знає Михайла Бойка.

У Тернопільському обласному центрі зайнятості повідомили: Михайло далеко не єдиний учасник бойових дій, хто скористався їхніми послугами й знайшов роботу в цивільному житті. За словами директора ОЦЗ Василя Олещука, у 2019-му послугами «біржі праці», як кажуть у народі про центр зайнятості, скористався 741 безробітний мешканець області з-поміж військових, які брали участь в АТО/ООС. 197 ветеранів торік вдалося працевлаштувати. 6 колишніх воїнів із майже двох сотень відкрили власний бізнес, отримавши одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності.

Найбільше, звітують у Тернопільському обласному центрі зайнятості, а це 45% вчорашніх захисників, працевлаштовані у сільському, лісовому і рибному господарстві, також у переробній промисловості.

Станом на 1 лютого 2020 року для понад 300 колишніх воїнів із Тернопільщини триває пошук місць праці. А це означає, що невдовзі чекатимемо нових успіхів від людей, які вміють захищати Вітчизну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Топографічна служба ЗСУ оновила координати державного кордону з Угорщиною
Топографічна служба ЗСУ оновила координати державного кордону з Угорщиною

На українсько-угорській ділянці кордону узгодили нові технічні рішення і підбили підсумки перевірок.

На Харківщині через російські атаки пошкоджено будинки, є поранені
На Харківщині через російські атаки пошкоджено будинки, є поранені

На Харківщині внаслідок ворожих атак по Богодухівщині поранено двох людей.

Палає «бавовна»: СБУ уразила один із найбільших нафтопереробних заводів росії
Палає «бавовна»: СБУ уразила один із найбільших нафтопереробних заводів росії

Безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили інфраструктуру одного з найбільших НПЗ рф — «Лукойл-Пермнафтооргсинтез».

Гори, гори ясно! Lasar’s Group спалив російської техніки на $14 мільярдів
Гори, гори ясно! Lasar’s Group спалив російської техніки на $14 мільярдів

У ніч на 30 квітня «Лазарі» знищили низку важливих цілей окупантів, включно із засобами ППО.

Гармати замовкли назавжди: наші пілоти прорідили ворожу арту
Гармати замовкли назавжди: наші пілоти прорідили ворожу арту

Оператори підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ Uа_reg team влаштували різанину російських вогневих засобів.

Вигадані хвороби за $15 тисяч: викрито жінку, яка допомагала військовим звільнитись зі служби
Вигадані хвороби за $15 тисяч: викрито жінку, яка допомагала військовим звільнитись зі служби

Викрито посадовицю медслужби однієї з військових частин, яка організувала виготовлення підроблених документів для звільнення військових зі служби.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Оператор БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Снайпер

від 25000 до 125000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Гранатометник, військовослужбовець

від 21000 до 63000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

--- ---