ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна засуджує візит представників Німеччини на Донбас

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Лютого 2020, 12:47 1

Міністерство закордонних справ України рішуче засудило візит представників партії «Альтернатива для Німеччини» Гуннара Ліндеманна, Ріхарда Гретцінгера і Хеннінга Цоца на тимчасово окуповані українські території на Донбасі.

«Розглядаємо цей візит як неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України, нехтування основоположними принципами міжнародного права та національним законодавством України», ‒ йдеться у заяві.

Дипломати констатують, що ці політики вже раніше нелегально відвідували тимчасово окуповані території України. Це свідчить про свідоме порушення ними національного законодавства України та міжнародного права на догоду російській ідеології.

«Такі діяння будуть враховані при визначенні юридичної відповідальності згідно з українським законодавством.

Знаємо, що демократичні політичні сили Німеччини  підтримують зусилля Федерального канцлера Ангели Меркель у рамках «нормандського формату» з відновлення територіальної цілісності й суверенітету України в міжнародно- визнаних кордонах, як і загалом позицію Федерального уряду щодо засудження спроб російської агресії проти України, а відтак відмежовуються від будь-яких проявів заохочення агресивної політики РФ, спрямованої на підрив Української державності», ‒ наголошується у заяві.

Міністерство закордонних справ України очікує, що керівництво партії «Альтернатива для Німеччини» так само засудить незаконні дії її членів й упереджуватиме подібні злочини у майбутньому.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook