ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині десантувалися розвідники

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Лютого 2020, 17:48

У Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) пройшли практичні заняття з повітрянодесантної справи для курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

Під час занять курсанти виконали вправи стрибків з парашутом, а також відпрацювали евакуацію вертольотом за допомогою системи «Канат-1».

Також майбутні офіцери здійснили спуски у повному спорядженні зі зброєю з вертольота Мі-8 з висоти 20 метрів та десантування посадочним способом в один і два потоки. Одночасний спуск виконували до двох осіб на кожному канаті. Після відпрацювання навчальних спусків була проведена евакуація бойових груп.

— Такий спосіб десантування використовують, коли неможливо приземлити вертоліт, — розповів керівник занять полковник Василій. — Використання канату під час висадки десанту найефективніше на місцевості, рельєф якої не дозволяє звичайний спосіб посадки, а також під час висадки на обмежені ділянки: дах будівлі, палубу корабля, частково заміновані ділянки місцевості, або під час надзвичайних ситуацій. Спочатку вправу відпрацьовують на поверхні землі, потім у небі. Після спуску розвідники виконують тактичне позиціонування. Всі курсанти, які здійснювали десантування, пройшли відповідне навчання й відпрацювали елементи вправи на повітрянодесантному комплексі Військової академії. Подібні навчання відбуваються тричі на рік і є обов’язковим нормативом для майбутніх офіцерів.

Загалом під час занять було проведено декілька стрибків у складі мобільних розвідувальних груп, а також понад десять циклів спусків та евакуацій.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram