ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Миколаєві щасливими новоселами стали ще 20 родин захисників

Новини Соціальний захист військовослужбовців
3 Лютого 2020, 13:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ключ від дверей на тлі багатоквартирного житлового будинку.
Йдеться виключно про порожні будівлі, які роками не використовуються і потенційно можуть бути переобладнані під житло.

Відповідно до програми «Турбота», щороку в бюджеті Миколаївської області передбачають кошти на придбання житла учасникам АТО/ООС.

Днями 20 родин учасників бойових дій отримали сертифікати на житло, придбане у 2019 році. Всього для захисників України на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів виділено кошти та придбано 15 квартир у Миколаєві та 5 в інших містах області.

Варто зазначити, що Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» в Миколаєві діє вже третій рік поспіль. У 2020 році на її реалізацію виділено 46,2 млн грн.

Крім того, в Миколаєві діють ще кілька ефективних інструментів підтримання та соцзахисту військовослужбовців, ветеранів АТО та ООС. Зокрема працюють й інші житлові програми, між них і фінансовані коштом міського бюджету. Також у 2020 році в регіоні збільшено фінансування на оздоровлення захисників та членів їхніх сімей, триває реалізація новації — надання одноразової допомоги на відкриття або розвиток власної справи учасникам АТО/ООС. На це передбачено 1 млн грн, ще півтора мільйона з обласного бюджету передбачено на придбання пересувного офісу, який надаватиме послуги як учасникам АТО/ООС, так і соціально незахищеним категоріям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Кореспондент АрміяInform

«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій (артилерія, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

WorkUa Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

WorkUa Геодезист

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Оператор засобів РЕР

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682