ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За тиждень у районі ООС знешкодили понад 240 одиниць вибухівки

26 Січня 2020, 14:02
За тиждень у районі ООС знешкодили понад 240 одиниць вибухівки

Упродовж тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, гасіння пожеж, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.
«У відповідності до розпоряджень Командувача об’єднаних сил піротехнічні підрозділи ДСНС виконували роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання», – йдеться у повідомлені.

За тиждень піротехнічні розрахунки залучалися 45 разів, обстежили 34 га території, вилучили та знешкодили 241 вибухонебезпечний предмет.

Загалом з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 6112 разів, обстежено 6731,64 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 33838 вибухонебезпечних предметів, 984 особам надано медичну та психологічну допомогу на пунктах КПВВ.

 

Читайте нас у Facebook
Новини, ООС