Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Євген Межевікін зібрав командирів танкових підрозділів

25 Січня 2020
Євген Межевікін зібрав командирів танкових підрозділів

На Луганщині розпочалися збори командирів танкових підрозділів. Тут вони вивчають теорію й загальну тактику та порядок роботи командира з планування бою. Вдосконалюють і практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою й виконують вправи стрільб. Кожен такий елемент підлягає тестуванню.

Окрім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування й розбирання клинового затвора, встановлення колоди для просування танка у складних погодних умовах.

– Такі збори слід проводити постійно, адже кожен танковий підрозділ повинен бути в готовності виконати будь-яку бойову задачу, а без практики це неможливо. Більшість танкістів мають бойовий досвід, але є і ті, хто прибуває з навчальних центрів, і їм украй необхідні такі знання. На навчанні ми зібрали командирів, а вони вже передаватимуть здобутий досвід підлеглим, – розповів керівник зборів підполковник Євген Межевікін.

На завершальному етапі проведення зборів військові вивчатимуть специфіку нанесення топографічних знаків, орієнтування на місцевості, запуск двигуна різними способами й технічне обслуговування танка.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж