ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євген Межевікін зібрав командирів танкових підрозділів

25 Січня 2020, 11:04
Євген Межевікін зібрав командирів танкових підрозділів

На Луганщині розпочалися збори командирів танкових підрозділів. Тут вони вивчають теорію й загальну тактику та порядок роботи командира з планування бою. Вдосконалюють і практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою й виконують вправи стрільб. Кожен такий елемент підлягає тестуванню.

Окрім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування й розбирання клинового затвора, встановлення колоди для просування танка у складних погодних умовах.

– Такі збори слід проводити постійно, адже кожен танковий підрозділ повинен бути в готовності виконати будь-яку бойову задачу, а без практики це неможливо. Більшість танкістів мають бойовий досвід, але є і ті, хто прибуває з навчальних центрів, і їм украй необхідні такі знання. На навчанні ми зібрали командирів, а вони вже передаватимуть здобутий досвід підлеглим, – розповів керівник зборів підполковник Євген Межевікін.

На завершальному етапі проведення зборів військові вивчатимуть специфіку нанесення топографічних знаків, орієнтування на місцевості, запуск двигуна різними способами й технічне обслуговування танка.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж