ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вперше в українському війську розпочалися курси з кіберзахисту для офіцерів-зв`язківців

27 Січня 2020
Вперше в українському війську розпочалися курси з кіберзахисту для офіцерів-зв`язківців

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Початкові курси з кіберзахисту для офіцерів підрозділів та частин військ зв’язку ЗСУ розпочалися сьогодні і триватимуть три місяці. Заплановано підготовку молодших офіцерів задля зміцнення і розвитку системи кіберзахисту на тактичному й оперативно-тактичному рівні: від військової частини до оперативного угруповання.

– Офіцери, які пройдуть курс, мають отримати додаткові навички кіберзахисту і набути спроможностей з ефективного реагування на сучасні кіберінциденти та виклики. Курс має донести до слухачів результати досліджень та досвід європейських організацій, таких, як SANS, MITRE, NIST у забезпеченні кібербезпеки на об’єктах критичної інфраструктури держави, зміцненні у військах єдиного розуміння принципів побудови системи кібербезпеки і основ кіберзахисту, – розповів професор кафедри захисту інформації та кіберзахисту Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ. – Ред.) полковник Олег Мазулевський.

За його словами, цей курс – перший, спрямований на набуття практичних навичок з кіберзахисту, розроблений спеціально для офіцерів частин та підрозділів військ зв’язку.

– Курс розробила кафедра захисту інформації та кіберзахисту ВІТІ. Він враховує досвід європейських організацій, які готують фахівців кіберзахисту. Участь у розробці курсу брали науково-педагогічні працівники інституту та кафедри автоматизованих систем управління та кафедри комп’ютерних інформаційних технологій нашого інституту. Враховувалися напрями підготовки міжнародних інститутів, де готують не тільки цивільних фахівців, а й спеціалістів військових підрозділів, зокрема й для Збройних Сил США, – зазначив полковник Олег Мазулевський

Він додав, що аудиторні заняття триватимуть один місяць. Це та частина, яка має відбуватися під наглядом викладачів. Потім передбачено два місяці роботи в пунктах постійної дислокації.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини