ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В ООС ставлять на облік волонтерські автомобілі

8 Січня 2020, 15:03

Підрозділи українських військових у районі проведення операції Об`єднаних сил на Донбасі вводять до штатів, реєструють і ставлять на облік до військових частин техніку, яку раніше їм надали як гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє штаб ООС на сторінці у Facebook. Там наголосили, що підставою для цього стали рішення керівництва Генерального штабу ЗС України та наказ Командувача Об’єднаних сил.

Як розповів начальник відділу військової служби правопорядку Об’єднаного командного пункту ООС полковник Сергій Трачук, у підрозділах та з’єднаннях, розташованих у Донецькій та Луганській областях станом на 8 січня 2020 року, обліковано понад 1600 транспортних засобів, переданих армійцям волонтерами та благодійними організаціями.

‒ Усі без винятку волонтерські автомобілі мають бути інвентаризовані та введені до штатів підрозділів, ‒ наголосив Сергій Трачук. ‒ Це забезпечить належний облік зазначеної техніки та дозволить її законну експлуатацію й обслуговування.

За словами офіцера Військової служби правопорядку, з метою упорядкування питань щодо утримання волонтерської техніки розроблено алгоритм дій, відповідно до якого командування частини самостійно визначає оптимальну штатну чисельність автомобілів, необхідних для виконання завдань за призначенням, після чого техніка приймається на бухгалтерський облік, отримує паспорт у Центральному автомобільному управлінні ЗС України та проходить відомчу реєстрацію у підрозділах Військової інспекції дорожнього руху за місцем постійної дислокації частини.

Наразі військовими частинами зі складу Об’єднаних сил надано близько 900 пропозицій щодо введення автомобілів до штатів підрозділів, а процедуру переоформлення пройшли 294 транспортні засоби, які вже отримали реєстраційні документи та були допущені до подальшої експлуатації.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, ООС