Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

В Об’єднаних силах визначають найкращих мінометників

22 Січня 2020
В Об’єднаних силах визначають найкращих мінометників

На полігоні бойової підготовки, що на Приазов’ї, у районі відведення важкого озброєння, стартували змагання на звання найкращого мінометного розрахунку.

Як повідомив начальник артилерії Об’єднаних сил полковник Богдан Союшкін, до перегонів залучено вісім найкращих розрахунків 120-мм міномета «Молот» і 82-мм міномета «Васильок», які вибороли призові місця в оперативно-тактичних угрупованнях «Північ» і «Схід».

– Ці змагання передбачають спеціальну та спортивну номінації. Зокрема, сьогодні, під час виконання нормативів у спортивній номінації на спеціально облаштованій смузі перешкод, військовослужбовці випробовували свою силу, спритність та витривалість. Мінометники долали пошкоджений міст, водну перешкоду, розвантажували й завантажували боєприпаси, розбирали й збирали автомат Калашникова, метали імітовану ручну гранату, стріляли зі стрілецької зброї, – повідомив Богдан Станіславович.

Також армійці демонстрували вміння з надання первинної медичної допомоги водію автомобіля ГАЗ-66, який зазнав поранення, та його евакуацію до безпечної точки транспортування.

– Уже наступного дня, під час спеціальної номінації, військові виконають бойову стрільбу зі штатних мінометів. Але родзинкою цього етапу є те, що командири розрахунків мають визначити дальність до цілі з використанням бінокля та провести корекцію стрільби, – зазначив полковник Союшкін.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини, ООС