Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Терористи «ДНР» застрелили свого командира Кривулю

21 Січня 2020

У Донецьку застрелили чергового ватажка бойовиків

На території ОРДЛО продовжується звичайне життя терористів: 20 січня в «ДНР» убитий заступник ватажка так званого полку спецпризначення «Внутрішніх військ».

Як повідомляє український офіцер Анатолій Штефан, позивний «Штірліц», терористи застрелили 43-річного Олексія Кривулю на прізвисько «Грін» просто в спину.

«Сходив на концерт Кобзона, — пише «Штірліц» про Кривулю. — Квиток коштував 200 рублів. Убитий в Донецьку пострілом у спину».

Співчуття з приводу смерті застреленого спільниками Кривулі висловили «вершки» окупаційної адміністрації «ДНР». Російські ЗМІ та вебресурси бойовиків розповсюджують заяву глави пресслужби «Внутрішніх військ» Данила Безсонова.

За даними АрміяInform, народжений в Миколаївці на Донеччині Кривуля вже навесні 2014 року розпочав свою кар’єру в складі терористичних формувань. І тільки тепер, через шість років, він застрелений під час розбірок із поплічниками чи за наказом московських кураторів. Насправді, це неважливо, лиш варто зазначити, що таке довге життя — рідкість серед російських посіпак.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України