ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Старокостянтинівські волонтери провідали своїх земляків на Сході

3 Січня 2020
Старокостянтинівські волонтери провідали своїх земляків на Сході

Напередодні новорічних і різдвяних свят волонтерський десант громадської організації «Учасники АТО міста Старокостянтинова» доставив підшефним підрозділам, які стримують ворога на Сході, повний бус подарунків. Волонтерка Оксана Бабенко й учасник бойових дій Олексій Нарижнєв не ведуть облік своїх поїздок в АТО/ООС. А їх за п’ять років у цих добрих і небайдужих людей було чимало. Щомісяця вони провідують і підтримують наших захисників. За ці роки склалися дружні стосунки з різними бригадами та підрозділами, в яких проходять службу уродженці міста.

— Нелегко сьогодні зібратися в дорогу, проте й потреби такої в забезпеченні хлопців, порівнюючи з 2014-2015 роками, немає. Армійці значно краще забезпечені і харчами, і формою. Однак ми зобов’язані віддячити та підтримати тих, хто там — на передовій, віч-на-віч з ворогом, — розповідає Олексій Нарижнєв.

Волонтерська спільнота громадської організації п’ять років допомагає бійцям на бойових позиціях: плете маскувальні сітки, випікає смаколики, ліпить смачнючі вареники. Для кожної з поїздок малюки з дитячих садочків і початкових класів шкіл передають свої малюнки та листівки.

Волонтери — команда однодумців. А волонтерство — сенс їхнього життя! Вони доставляють нашим воїнам не лише продукти, фрукти, вареники, випічку та потрібні матеріали. Вони передають їм шану та повагу, любов і величезну вдячність від жителів міста за можливість жити у мирному Старокостянтинові!

Волонтери не втомились і не опустили рук. Тож щойно повернувшись — знову планують ще одну поїздку до своїх підопічних.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Допомога армії, Новини