ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Штаб ООС: бойовики ведуть вогонь із житлових кварталів та ховаються за спини мирного населення

23 Січня 2020
Штаб ООС: бойовики ведуть вогонь із житлових кварталів та ховаються за спини мирного населення

Бойовики  обстрілюють українські позиції в районі операції Об’єднаних сил на Донбасі з житлових кварталів. Про це йдеться в повідомленні ООС Facebook.

Останнім часом на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил значно загострюється ситуація на передових позиціях. Зухвале поводження противника зумовлено тим, що вогонь по позиціях українських військових він відкриває саме з житлового сектору населених пунктів, розташованих на тимчасово окупованій території України.

«Відстань до будинків мирних мешканців становить 250, а в окремих випадках 50-100 метрів від житлових будівель. Ховаючись за спини цивільного населення та знаючи, що українські військові ніколи не повернуть зброю у бік своїх співгромадян, ворог здійснює злочинні обстріли», йдеться в повідомлені.

Такі дані неодноразово підтверджені за допомогою камер відеоспостереження, технічних засобів артилерійської розвідки, балістичних вимірювачів та візуального обстеження.

«Окупанти свідомо розміщують своє озброєння серед населених пунктів, поруч із домівками цивільних мешканців та зухвало ведуть вогонь по наших позиціях, прекрасно знаючи, що ніякої вогневої відповіді не отримають. Адже для наших військових українці залишаються українцями, незалежно від того, з якого боку лінії зіткнення вони перебувають. Саме тому вони ніколи не завдадуть шкоди своєму народові, ніколи не стануть стріляти в беззахисних людей. Але покарання завжди знайде тих, хто прийшов на нашу землю зі зброєю в руках та воює проти нашої країни.

Хочемо подякувати всім жителям України за розуміння, підтримку та допомогу в боротьбі з окупантами», зазначає пресслужба ООС.

 

Читайте нас у Facebook
Мітки:
ООС