ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Оси» працюють на фронті

16 Січня 2020
«Оси» працюють на фронті

На Луганському напрямку відбулись тренування розрахунків зенітно-ракетних комплексів  9А33 БМ3 «Оса». Як запевняють військові, такі тренування проводяться постійно.

‒ Такі тренування починаються з огляду машини, перевірки знань обслуги як теоретичних, так практичних. Запускаємо двигун, перевіряємо апаратуру на функціональний контроль, висуваємося на вказаний вогневий рубіж тощо. Наші військові  несуть тут  бойове чергування і повинні бути готовими до будь-якого розвитку ситуації та в будь-який час. Усі хлопці вже мають досвід, і я в них впевнений, ‒ розповів військовослужбовець Сергій.

Противника зенітники можуть знищувати на відстані близько 10 кілометрів, при цьому ціль можна виявити на віддалені до 45 кілометрів. «Оса» дозволяє знищувати різні цілі, зокрема ворожі безпілотники вертольоти, літаки. Модернізована «Оса» здатна також знищувати і наземну техніку ворога. При цьому не забувають військові й про час виконання завдань, для них він обмежений.

‒ Наше головне завдання – це прикриття важливих об’єктів та військових частин, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. Це ми здатні зробити за лічені хвилини, ‒ повідомив військовослужбовець Максим.

До складу кожної обслуги входить начальник обслуги, його заступник, механік-водій, старший оператор та оператор.

Уся обслуга повинна діяти як єдине ціле, адже від згуртованості колективу залежить якість виконання бойового завдання та здоров’я і життя особового складу.

Підготовка спеціалістів для виконання завдань на «Осі» триває від 1 до 3 місяців та проходить в 169-му навчальному центрі, що на Чернігівщині та в місті Старичі Львівської області на базі 184-го навчального центру.

18
109

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Навчання та тренування, Новини