ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині 48 контрактників готуються стати новоселами

29 Січня 2020
На Полтавщині 48 контрактників готуються стати новоселами

Незабаром військовослужбовці  Центральної бази зберігання та ремонту техніки РХБЗ святкуватимуть новосілля у новенькому гуртожитку, переобладнаному з приміщення колишнього штабу частини.

— Близько десяти років очікування й два роки плідної праці підрядних будівельних організацій дали позитивний результат, — зазначив командир військової частини полковник Ігор Іванченко. — Завдяки новозбудованому помешканню практично стовідсотково розв’яжемо проблему забезпечення житлом контрактників. Будівля повністю обладнана сантехнічним устаткуванням, душовими кімнатами, кухонним приладдям і забезпечена теплом. У разі потреби мешканці самі зможуть регулювати температуру в приміщеннях, використовуючи блок терморегуляторів.

Скоро в новобудову завезуть меблі, й тоді новосели отримають довгоочікуване житло.

А до оцінювання якості виконаних робіт тут підійшли дещо нестандартно.

— Жоден акт прийому-передачі не здатен по-справжньому оцінити сумлінність і повноту виконання робіт будівельниками, — продовжив командир. — Тож ми вирішили провести своєрідне тестування нових кімнат. Експертами попросили стати контрактниць нашої частини з-поміж майбутніх новоселів. Хто, як не жінка-господиня, по-справжньому оцінить зручність і функціональність помешкання, обладнання й інших побутових дрібничок? І вже на основі їхніх зауважень і пропозицій ми допрацюємо ті чи інші питання.

До слова, серед новоселів дев’ятеро військовослужбовців-жінок. Для них тут передбачене окреме крило зі своїм входом. Також є кухня, санвузол і побутовий блок.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист