ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 140 мільйонів армія витратить на побудову комплексу для навчання бою в місті

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Січня 2020, 18:24

Про це кореспондентам АрміяInform повідомив начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

Так, у 2018-му на розбудову навчального комплексу на Львівщині «Дії в урбанізованій місцевості» витрачено 39,7 мільйонів гривень, торік на розширення його функціонування витратили ще 28 мільйонів, а цьогоріч на завершення розвитку заплановано 72 мільйони гривень.

На навчальному місці «Населений пункт міського типу» позаторік  зведено 7 будівель, церкву й підземні комунікації. 2019-го завершено ділянку для тренінгу штурмових дій у населеному пункті сільського типу, стрілецькі ділянки за стандартами НАТО, навчальну зону й будівлю для підбиття підсумків (брифінгів).

Цього ж року запланували звести будівлі в навчальному місці «Населений пункт міського типу», куди увійдуть наступні об’єкти: «п’ятиповерхова житлова будівля», «лікарня», «готель», «банк», «торговий центр», «поліцейський відділок», «СТО», «ствол шахти» та «підстанція». Окрім цього, задля реалістичності, заплановане фінансування благоустрою території –  це стосується доріг та освітлення.

Як повідомляла АрміяInform раніше, комплекс на Львівщині, де українських військових навчатимуть веденню бою в місті, у мінімальному обсязі вже збудований. І є рішення начальника Генерального штабу ЗС України, щоб кожна бригада, яка прибуває на відновлення боєздатності, після проведення бригадних або командно-штабних навчань ще два тижні проходила підготовку за вказаною програмою.

9
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram