ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування тероборони навчається організовувати рух опору та партизанські загони

24 Січня 2020
Командування тероборони навчається організовувати рух опору та партизанські загони

У Кропивницькому проходить спільне штабне тренування з управлінням окремої бригади територіальної оборони. Загальне керівництво тренуванням здійснює військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату полковник Ярослав Кучер. Під час занять офіцери управління набувають теоретичних і практичних навичок в управлінні підрозділами під час виконання бойових завдань.

— Головною особливістю тренування є відпрацювання взаємодії з національною гвардією, поліцією, прикордонною службою, підрозділами з надзвичайних ситуацій, міськими комунальними службами у бойових умовах, — розповідає полковник Кучер. — Серед завдань, які відпрацьовуємо, підтримання безпеки та правопорядку у визначених районах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно створеними збройними формуваннями, охорона та оборона військових об’єктів, органів місцевого самоврядування та важливих об’єктів.

За два роки існування бригади накопичено великий досвід в організації ефективного управління підрозділами територіальної оборони. Цей досвід був набутий нашими військовослужбовцями не тільки під час навчань і практичних занять, а й у бойових умовах. Більшість офіцерів управління бригади це командири, які мають за плечима досвід участі в антитерористичній операції на сході України, підкреслив військовий комісар.

Крім цього, під час тренування офіцери управління бригади вперше вивчали питання, пов’язані з організацією створення руху опору та партизанських загонів, які можуть виникнути у разі захоплення противником території району.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Вишкіл