ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Депутати ухвалили законопроєкт щодо збільшення окладів військовим та надання додаткових відпусток

15 Січня 2020
Депутати ухвалили законопроєкт щодо збільшення окладів військовим та надання додаткових відпусток

Збільшення посадових окладів та окладів за військове звання, надання права на додаткові відпустки і грошову компенсацію, а також вирішення проблеми зі зняттям з квартирної черги…

14 січня, голосами 340 народних депутатів, прийнято у першому читанні проєкт закону №2343 «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Про це йдеться на Ukrainian Military Pages.  Крім того було підтримано скорочення (до двох тижнів) терміну підготовки законопроєкту до другого читання.

Нагадаємо, що цим проєктом пропонується:

  • збільшити військовим розмір окладів, зокрема встановити, що посадовий оклад не може бути меншим двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що встановлений на 1 січня календарного року, а мінімальний розмір окладу за званням – одного розміру такого мінімуму, про що ми докладно писали тут;
  • повернути додаткові відпустки, надання яких було припинено на особливий період, а також дозволити, за бажанням, замінювати частину щорічної відпустки грошовою компенсацією, про це Ukrainian Military Pages писали тут.
  • вирішує існуючу наразі проблему зі зняттям з квартирної черги військових, які звільняються з військової служби без житла, про що ми написано тут.
111
33
Читайте нас в Telegram
Новини