ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Б’є — значить, любить»: Росія посилила репресії щодо критиків влади та кримських татар

15 Січня 2020

Ситуація з правами людини в Росії продовжує стрімко погіршуватися. Як повідомляється в  доповіді правозахисної організації Human Rights Watch, російська влада у 2019 році посилили репресії, особливо щодо критиків влади та активістів.

У документі відзначається, що протести опозиції були зустрінуті жорстким опором, масовими затриманнями і кримінальними справами.

Окремо Human Rights Watch звернули увагу на погіршення ситуації  в Інгушетії, та загалом на Північному Кавказі, а також в окупованому Криму, де тривають переслідування кримських татар за сфабрикованими звинуваченнями.

Міжнародні правозахисники наголошують, що після необґрунтованої заборони «терористичних організацій» кримських татар, лише в березні минулого року заарештовано щонайменше 24 особи.

За даними АрміяInform, у доповіді за 2018 рік Human Rights Watch відмітили негативні наслідки декриміналізації побоїв у Росії — активісти навели дані десятків випадків побутового насилля, жертви якого зверталися по допомогу до держави, але не отримали її.

Україна в доповіді Human Rights Watch відзначається, в основному, в позитивному ключі, за винятком окупованих територій – Криму та частини східних областей. Там зафіксовані численні випадки незаконного затримання, ув’язнення та катування людей окупаційними адміністраціями.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України