ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військова прокуратура вимагає стягнення 6 млн грн за порушення умов договору щодо будівництва казарм у Черкаському та Гвардійському

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Січня 2020, 12:05 0

Військова прокуратура Південного регіону України приділяє пильну увагу питанням ефективності використання бюджетних коштів, призначених для будівництва казарм поліпшеного планування, зокрема на території Дніпропетровської області.

Так, наприкінці січня 2020 року Господарський суд міста Києва порушив провадження у справах за двома позовами військового прокурора Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, пред’явлених в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління міста Дніпра до ТОВ «Капітал Інвест Строй».

Установлено, що у 2018 році між Східним ТерКЕУ та ТОВ «Капітал Інвест Строй» укладено договори на будівництво казарм поліпшеного планування у військових містечках № 2 смт Черкаське та № 1 смт Гвардійське Дніпропетровської області.

Однак наприкінці жовтня 2019 року через невиконання ТОВ «Капітал Інвест Строй» умов договору, а саме: порушення строків виконання робіт і відсутність фактично виконаних робіт на будівельних майданчиках, Східне ТерКЕУ направило на адресу комерційної структури повідомлення про розірвання договорів в односторонньому порядку.

У зв’язку з цим ТОВ «Капітал Інвест Строй» зобов’язане сплатити штрафні санкції та повернути замовникові попередню оплату (аванс) на загальну суму близько 6 млн гривень.

Судовий розгляд справ триває, повідомляє офіційний сайт Військової прокуратури Південного регіону.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини