ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відпочинок у родинному колі – ефективний метод реабілітації

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2020, 15:16 0

Торік програмою психосоціальної реабілітації на Вінниччині скористалося більше ніж пів тисячі охочих. За допомогою зверталися як учасники бойових дій, так і їхні родини. У обласній «Асоціації ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» розповідають, що велику увагу тут приділяють і дітям, батьки яких – учасники бойових дій.

– Ми вже не перший рік співпрацюємо з Вінницьким обласним товариством психологів та психотерапевтів. Окрім індивідуальних консультацій для учасників бойових дій, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих ми ще й організовуємо спільний відпочинок для батьків та дітей, – говорить один із координаторів асоціації Олена Бессараба. – Так би мовити, даємо батькам після повернення з війни, адаптуватися до нових умов. Навіть якщо це звичне родинне коло, але за час відсутності батька діти – змінюються, тож їм потрібно привчатися жити разом.

Протягом двох років послугами та заходами Програми було охоплено більше ніж дві тисячі учасників бойових дій, членів їхніх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС. Також було сформовано 110 психотерапевтичних груп.

– В рамках цієї програми, охочі можуть в родинному колі безкоштовно піти на концерт улюбленого гурту, подивитися виставу чи кіно, відвідати мотузковий чи тюбінговий парк, поїхати в Карпати чи спробувати себе на каяках, – завершує Олена Бессараба. – Тут знайдеться заняття для кожного, головне вчасно подати заявку. А ми зі свого боку постараємося, щоб сім’я відпочила комфортно.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист