ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Монологи війни. Жінки» – у Хмельницькому триває підготовка проєкту

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Січня 2020, 15:33

20 лютого у драматичному театрі імені М. Старицького обласного центру відбудеться вистава-сповідь «Монологи війни. Жінки». Цей проєкт знову повертається на сцену. Прем’єра першого театрального проєкту, в якому акторами спектаклю стали учасники російсько-української війни на Сході України, відбулася у лютому минулого року саме в Хмельницькому. Тоді на сцені міського Будинку культури прозвучало шість реальних історій захисників: бійців, військових лікарів, волонтерів. Герої розповідали про наболіле, про страх, про втрати, про надію та віру в перемогу.

 

Тепер стартує новий сезон театрального проєкту, цього разу під назвою «Монологи війни. Жінки». Це буде абсолютно інша вистава, з іншим режисерським рішенням, формою, з іншим наповненням концертних номерів. Але незмінними залишаються цілі «Монологів» – реабілітаційна функція та патріотичне виховання. Виставу присвятять усім тим, хто загинув на війні заради України та їхнім сім’ям.

Аматорська трупа уже розпочала роботу над театральною постановкою. Жінки-волонтерки, військовослужбовці, рідні загиблих у російсько-українській війні розповідатимуть про війну. Проєкт під патронатом міського голови Олександра Симчишина стане постійним як один із механізмів реабілітації.

Головні герої нової вистави – це мама, яка втратила сина на війні, сестра, яка втратила на війні брата, дружина, яка втратила свого коханого на  цій страшній війні.

Під час вистави глядачі почують монологи жінок, пісні на тему війни на Сході України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: