ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр оборони України 30 січня зустрінеться з держсекретарем США

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Січня 2020, 12:12

Державний секретар США Майкл Помпео 29 січня – 4 лютого 2020 року здійснить візити до кількох європейських та азійських країн. Як передає посольство США в Україні, речниця зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів Морган Ортегус повідомила, що відвідування Києва заплановане на 30 січня.

Як зазначено, під час своєї робочої поїздки Майкл Помпео побуває в столицях Великої Британії, України, Білорусі, Казахстану та Узбекистану. Візит до Києва передбачає зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським, Міністром закордонних справ Вадимом Пристайком і Міністром оборони Андрієм Загороднюком.

Візит високоповажного гостя, зокрема, повинен «наголосити на підтримці Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України», повідомляє речниця Держдепу США. Під час відвідин Києва Майкл Помпео візьме участь у церемонії покладання вінків поблизу Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, щоб вшанувати тих, хто загинув на Донбасі, а також зустрінеться з духовними лідерами, представниками громадянського суспільства та ділових кіл.

До Києва держсекретар США прибуде після візиту в Лондон на «підтвердження особливих відносин» двох країн, а після нашої столиці американський міністр 1 лютого відвідає Мінськ і Нур-Султан, а 2-3 лютого — Ташкент. В Узбекистані Майкл Помпео також візьме участь у зустрічі на рівні міністрів закордонних справ Казахстану, Киргизької Республіки, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану (С5+1), щоб наголосити на підтримці країн Центральної Азії.

Читайте нас у Facebook
Пережив 13 ударів: «Рубіж» перетворив окупанта на персонажа своєї «відеогри»
Пережив 13 ударів: «Рубіж» перетворив окупанта на персонажа своєї «відеогри»

Бійці бригади «Рубіж» перетворили заблукалого російського штурмовика на персонажа своєї «відеогри».

Пілоти 66 ОМБр показали, чому їхня кілзона — нездоланна перешкода для ворожих штурмовиків
Пілоти 66 ОМБр показали, чому їхня кілзона — нездоланна перешкода для ворожих штурмовиків

Оператори БПЛА «Онуків Адольфівни» та Fireflies перетворили знищений російський БМП на могилу для ворожого штурмовика, який намагався подолати їхню кілзону.

У Києві затримали дезертира, який реєстрував «Старлінки» для росіян
У Києві затримали дезертира, який реєстрував «Старлінки» для росіян

У Києві Служба безпеки України затримала дезертира, який незаконно реєстрував термінали зв’язку для росіян.

Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою
Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою

Росіяни всіма засобами намагаються захопити Костянтинівку та б’ють по ній авіабомбами.

«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня
«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня

Президент України Володимир Зеленський попередив про можливі нові хвилі російських дронових атак протягом дня.

1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти
1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти

Сили оборони України уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Нурліно» в Башкортостані — на відстані 1500 км від українського кордону.

ВАКАНСІЇ
Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Медична сестpа-анестезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Діловод

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стаpший стpілець-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Харків

Військова частина А7286

--- ---