ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перші звіти щодо ситуації з якістю корпусів БТР

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Січня 2020, 9:51 0

Державний Концерн «Укроборонпром» отримав попередні звіти від директора Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова та власника «Лозівського ковальсько-механічного заводу» щодо перевірки інформації про якість зварювання корпусів БТР-4Е. Про це повідомляє пресслужба концерну.

Згідно з отриманою від співвиконавців технологічною документацією, під час вхідного контролю на корпусах, виготовлених ТОВ «ЛКМЗ», виявлені тріщини зварних з’єднань на корпусах БТР-4Е.

За твердженням керівництва ЛКМЗ, ці пошкодження виникають в процесі зварювання, є невід’ємною частиною технологічного циклу виробництва корпусів і усуваються в подальшому під час виготовлення кінцевої продукції.

Робота з контролю якості комплектуючих та усунення пошкоджень, які надходять від ЛКМЗ, виконуються на ХКБМ спільно з представниками Військових представництв та є звичайною технологічною практикою.

У зв’язку із виявленою інформацією керівництво Державного концерну разом з фахівцями Міністерства оборони та Збройних сил України, а також представниками підприємств, що виробляють БТР, створило робочу групу для перевірки якості комплектуючих військової техніки, що перебуває у місцях постійної дислокації в Збройних Cилах України.

24 січня робоча група перевірила та виявила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів на кількох бронетранспортерах.

Наразі члени робочої групи, спільно з представниками підприємств, проводять перевірку обставин і причини виникнення згаданих дефектів.

Керівництво державного концерну вимагатиме від «Лозівського ковальсько-механічного заводу» у повному обсязі та за власний рахунок виконати свої зобов’язання щодо якості комплектуючих згідно із вимогами технічної документації.

Окрім того, керівництво Державного концерну доручило директору Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова з’ясувати кваліфікацію працівників, що здійснюють зварювальні роботи, посилити контроль якості виготовленої продукції та перевірити можливі факти неналежного виконання замовлення відповідальними особами.

Нагадаємо, що керівництво «Укроборонпрому» дало директору Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова та власнику «Лозівського ковальсько-механічного заводу» 24 години для з’ясування достовірності оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо якості зварювання корпусів БТР-4Е.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка