ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міноборони вживає вичерпних заходів з метою постачання до ЗС України виключно якісного озброєння та військової техніки

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Січня 2020, 16:35 4

З метою запобігання постачання до ЗС України озброєння та військової техніки (ОВТ), яка не відповідає технічним вимогам чи конструкторській документації, Міністерством оборони України спільно з ХКБМ здійснюється поопераційний контроль технологічного циклу виготовлення та проводяться різного виду випробування.

При цьому здійснюється постійний контроль якості комплектуючих частин та виготовлених зразків військової техніки. За результатами їх проведення періодично виявляються певні дефекти та недоліки, які є невід’ємною частиною технологічного процесу виготовлення, підлягають усуненню та/або приведенню до вимог конструкторських та технологічних документів.

Саме така ситуація складалася під час перевірки корпусів бронетранспортерів БТР-4Е.

Так, на початку січня 2020 року, під час виконання заходів вхідного контролю фахівцями 85 військового представництва Міністерства оборони України на корпусах бронетранспортерів БТР-4Е виробництва товариства з обмеженою відповідальністю “Лозівський ковальсько-механічний завод” були виявлені пошкодження “зміцнюючої наплавки” на зварних з’єднаннях бортів.

З метою з’ясування усіх причин та обставин, що призвели до цієї ситуації,  фахівцями Міністерства оборони України, спільно з Державним концерном “Укроборонпром” було створено спільну робочу групу.

Вже сьогодні, 24 січня, робоча група перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації. За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох бронетранспортерах.

Наразі члени робочої групи, спільно з представниками підприємств визначаються обставини і причини виникнення згаданих дефектів. Одночасно проводиться розробка організаційно-технічних заходів стосовно недопущення виникнення дефектів у подальшому виробництві.

З метою недопущення постачання до ЗС України неякісної продукції та до часу з’ясування всіх обставин, Міноборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е.

Окрім того оборонне відомство з’ясовує можливі факти неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами, які відповідають за цей процес. У разі встановлення винних у цій ситуації, керівництвом Міноборони буде вжито заходів щодо притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Важливо, Новини