ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Голова Верховної Ради ліцеїстам: “Мине деякий час і я зможу привітати вас в нашому Криму”

Прочитаєте за: 3 хв. 23 Січня 2020, 15:51 2

Під час робочої поїздки до Одеси Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного Військово-Морських Сил ЗС України .

На зустрічі був присутній командувач національного флоту адмірал Ігор Воронченко. Разом з начальником Військово-морського ліцею він ознайомив Дмитра Разумкова з навчальною базою закладу, побутовими умовами вихованців, з реальним потенціалом ліцею та безпосередньо з навчальним процесом.

Дмитро Разумков поспілкувався з керівним і викладацьким складом закладу та його учнями.

 Крім того, Голова Верховної Ради України привітав двох ліцеїстів, які сьогодні святкують свій день народження, та побажав їм справжнього флотського здоров’я й одеського фарту в усіх починаннях.

Під час зустрічі з педагогічним колективом та ліцеїстами Дмитро Разумков зазначив, що з 2014 року в державі багато чого змінилося, зокрема ставлення до армії та захисту Батьківщини, до тих цінностей, які визначають Україну як суверенну державу.

– Впевнений, і від нас, і від Вас залежить дуже багато, щоб ми могли завершити війну, повернути окуповані території як Донбасу, так і Криму, звідки вимушено був передислокований ваш навчальний заклад. Сподіваюся, що мине деякий час і ми зможемо зустрітися в Севастополі, і я зможу привітати вас в нашому Криму, де майорітиме український прапор, – сказав Дмитро Разумков.

Варто зазначити, що зустріч відбулася у формі живого діалогу, де кожен охочий мав змогу поставити спікеру запитання. І ліцеїсти, і викладачі жваво долучалися до спілкування. Особливо цікавило особовий склад навчального закладу вирішення житлового питання. Зокрема, педагоги поцікавилися, чи є можливість отримати службово-посадове житло для переселенців.

Спікер зазначив, що цю проблему не вирішували протягом багатьох років, наразі ж докладається максимум зусиль, щоб створити ефективний механізм вирішення даного питання.

Командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко розповів Дмитру Разумкову про свої варіанти вирішення даної проблеми та запевнив, що командування флоту робить все можливе, аби забезпечити соціальні гарантії кожного військовослужбовця.

Після закінчення зустрічі Дмитро Разумков вручив відзнаки Верховної Ради України. Зокрема, за зразкове виконання службових обов’язків, відданість справі навчання й виховання молодого покоління, сприяння захисту суверенітету та територіальної цілісності України та зміцнення патріотичного духу було нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України капітан-лейтенанта Богдана Атамана, Грамотою Верховної Ради України – ліцеїста Кирила Науменка та вчителя Анну Закликовську. А тимчасового виконувача обов’язків начальника Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного капітана 2 рангу Сергія Плехуна було нагороджено цінним подарунком від Голови Верховної Ради України – наручним годинником.

Крім того, за доброю традицією навчального закладу, Дмитро Разумков залишив побажання всьому особовому складу в книзі Почесних гостей Військово-морського ліцею.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини