ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завдяки військовим прокурорам Миколаївського гарнізону до бюджету повернуто понад 10 млн гривень

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2020, 15:16 5

Миколаївський бронетанковий завод поверне державі понад 10 млн гривень за несвоєчасно виконаний ремонт бронетранспортерів. Про це повідомила пресслужба Військової прокуратури Південного регіону України.

«Військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України забезпечила реальне виконання рішення Господарського суду Миколаївської області за позовом прокурора в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод» про стягнення заборгованості на суму понад 10 млн гривень», йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Як зазначають у прокуратурі, заборгованість виникла за договором, укладеним у 2014 році між Міністерством оборони України та ДП  «Миколаївський бронетанковий завод» про закупівлю послуг за державні кошти, за умовами якого держпідприємство зобов’язано цього ж року надати Міноборони послуги з ремонту й техобслуговування машин та устаткування спеціального призначення (34 бронетранспортери БТР-70).

Однак виконавець у визначений термін відремонтував лише частину БТР-70 – 25 одиниць, а решту передав з порушенням встановленого договором строку.

Тоді Військова прокуратура Миколаївського гарнізону звернулась до суду з позовом про стягнення штрафу і пені, які виникли через неналежне виконання відповідачем своїх зобов’язань за договором. Відтак  було забезпечено надходження до бюджету коштів у сумі понад 10 млн гривень.

Читайте нас в Telegram