ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рішенням генпрокурора створено міжвідомчу робочу групу у сфері протидії кримінальним правопорушенням в оборонному секторі

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2020, 16:21 1

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка доручив керівникам регіональних прокуратур активізувати розслідування кримінальних проваджень щодо порушень в оборонній сфері – зокрема, корупційних правопорушень на підприємствах державного концерну “Укроборонпром”, повідомляє АрміяInform з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.

Наказом генерального прокурора створено міжвідомчу робочу групу у сфері протидії кримінальним правопорушенням в оборонному секторі, до складу якої увійшли керівники правоохоронних органів, Міністерства оборони України та ДК “Укроборонпром”.

Аналогічні робочі групи буде створено і на базі регіональних прокуратур. Очікується, що створення робочих груп дасть змогу ефективно координувати роботу всіх правоохоронних і контролюючих органів у цьому напрямі. Нагляд за кримінальними провадженнями про військові злочини і в сфері оборонно-промислового комплексу здійснює Спеціалізована прокуратура.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини